Ev ve Piknik Tipi

Ürünler

Ev ve Piknik Tipi

Ev Tipi Tüpler

Aygaz 47 yıldır müşterilerinin beklentilerini en yüksek seviyede karşılayarak Türkiye’deki her 3 evden birine girmektedir. 5 milyon evin ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına tombul ev tüpü, vanalı uzun ev tüpü, mini valfli uzun ev tüpü ve Mavi Aygaz ürünlerini tüketicilere sunmaktadır.

Bu tüplerin tümü, Aygaz tesislerinde doldurulduklarının, tüm testlerden geçtiklerinin ve ilk defa kullanıcı tarafından açıldıklarının garantisi olan hologram kapak ile tüketicilere ulaştırılmaktadır.

Tüketiciler tarafından en sık kullanılan tombul ev tüpü ürününün yanı sıra, vanalı uzun ev tüpü ve minivalfli uzun ev tüpü de daha dar alanlarda kullanılmak üzere tüketicilere sunulmaktadır.

Mini valfli uzun ev tüpünü takarken anahtar kullanmaya, vidalamaya, conta değiştirmeye gerek olmaz, onun yerine tombul tüplerde olduğu gibi aleve dayanıklı, çocuk kilitli, gaz filtreli metal dedantör bulunmaktadır.

 

Piknik Tipi Tüpler

Aygaz piknik tüpü küçük ve kolay taşınabilir yapısıyla her yerde yanınızda. İçinde 2 kg. LPG bulunan piknik tüpü, dar ve geniş çemberli olmak üzere iki farklı seçenekle sunulmaktadır.

Açık alanlarda ve evde, sabit enerji kaynakları dışındaki alanlarda rahatlıkla kullanılabilir.
Kullanım alanları;

Pişirme: Piknik ve kamp alanlarında, bahçelerde, salon ve balkon gibi evin mutfak dışındaki bölümlerinde yemek pişirmek, ısıtmak ve çay demlemek için, Balkonda kızartma gibi koku verici yemekleri yapmak için, Seyyar arabalarda, stantlarda satılan ürünü pişirmek için

Aydınlanma: Piknik alanlarında, seyyar arabalarda, balıkçı teknelerinde ışık kaynağı sağlamak için

Isınma: Piknik alanlarında, açık alanlarda, teknelerde, bahçelerde ısınmak için, Banyoda ve bahçede su ısıtmak, çamaşır yıkamak için

Bu farklı kullanım alanlarında en yüksek performans ve güvenliği sağlamak için tüplerimizin Aygaz piknik cihazlarıyla birlikte kullanılması tavsiye edilir.

Aygaz piknik tüpleri sektörde ilk kez 2008 yılında tüpün tam dolu ve güvenlik testlerinden geçirilmiş olduğunun göstergesi olan hologram kapağı ile üretilmeye başlamıştır. Alacağınız her hologram kapaklı piknik tüpünün Aygaz tesislerinde tam olarak doldurulduğundan ve ilk defa sizin tarafınızdan açılacağından emin olabilirsiniz.

Aşağıdaki formu doldurarak ürün hakkında daha fazla bilgi alabilir ve sipariş verebilirsiniz.