Propan

Ürünler

Propan

Ademoğulları, işyeri müşterilerinin talep ve beklentilerini karşılamak adına 5 farklı tüp sunmaktadır. Bu tüplerin tümü, Aygaz tesislerinde doldurulduklarının, garanti testlerinden geçtiklerinin ve ilk defa sizin tarafınızdan kullanıldıklarının garantisi olan hologram kapak ile tüketicilere ulaştırılmaktadır.

Bunun yanında teknik servis ekiplerimiz, sorunlarınızı çözmek, acil durum ve kazalarda müdahalede bulunmak için 7 gün / 24 saat görev başındadırlar.

Ticari Tüpler:
LPG kullanımının evlere oranla daha yüksek olduğu işyerlerinde kullanılmaktadır. İçinde 24 kg LPG bulunmaktadır. İşyerinizdeki tüpleri koyduğunuz yere tam olarak uyması için 300 mm çaplı uzun ve 360 mm tombul tüp seçenekleri mevcuttur.

Sanayi Tüpleri:
LPG tüketiminin çok yüksek olduğu ticari ve sanayi kuruluşlarda kullanılır. 45 kg LPG içermektedir. Miks ve propan olmak üzere iki ayrı çeşidi vardır. Miks %70 bütan, %30 propandan oluşmaktadır. Propan tüpünde ise sadece propan gazı bulunmaktadır. Propan gazı -45 C'de bile buharlaşabilen yapısı ile soğuk iklimlerde ve sanayide daha rahat kullanım sağlamaktadır.

Aşağıdaki formu doldurarak ürün hakkında daha fazla bilgi alabilir ve sipariş verebilirsiniz.